Fotograf Ślubny Kraków

Ślub w Tyńcu

Klasztor Benedyktynów to miejsce na ślub, które wybrali sobie Olga i Grzegorz. Wzgórze klasztorne jest zlokalizowane poza centrum Krakowa i jest miejscem niezwykłym gdzie kontynuowane są tradycje Opactwa. To miejsce przyciąga swoim urokiem wiele par młodych oraz turystów. Dodatkowym atutem tego miejsca jest Dom Gości Opactwa Benedyktynów. Krakowski Tyniec to także fajne miejsce na plener ślubny.

Dom Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu

To miejsce, w którym można zorganizować przyjęcie okolicznościowe. Właśnie w tym miejscu odbyło się przyjęcie weselne nowożeńców. Wystrój i design tego miejsca pozwala bardzo przyjemnie spędzić czas w trakcie uroczystości weselnej. Dodatkowym atutem lokalizacji jest dziedziniec gdzie spokojnie można odetchnąć i spędzić czas na wolnym powietrzu z dala od ruchliwych ulic. Dodatkowo widoki z klasztornych murów na Wisłę są na prawdę wyjątkowe.

Fotografie ślubne

Gdy fotografuję uroczystości weselne bardzo zależy mi na tym aby na zdjęciach oddać klimat tych wydarzeń. Bardzo koncentruję się na tym aby pokazać urok miejsc, pogodę i nastroje ludzi. Dzięki takiemu podejściu do fotografii ślubnej pamiątka, która powstaje jest ponadczasowa.