Restauracja w Starym Młynie - relacja ze ślubu Jagody i Jonasza

Szczęśliwy początek wspólnego życia

Ślub odbył się w Knurowie w okolicach Gliwic, zaś uroczystość weselna w klimatycznej Restauracji W Starym Młynie, która słynie z doskonałej kuchni oraz wspaniałego wystroju. Młoda Para wspaniale przygotowała się do tej, jakże ważnej uroczystości. Godnymi podziwu jest klimat i atmosfera, jaką stworzyli oni w tym dniu.

Restauracja w Starym Młynie - klimatyczna uroczystość weselna

Kolorem przewodnim całej uroczystości był przepiękny błękit. W tej konwencji utrzymany był pojazd ślubny – niebieski Cinquecento. Kolor niebieski przewijał się także w stroju Państwa Młodych – butach Jagody oraz butonierce Jonasza. Piękny bukiet ślubny oraz dekoracja kwiatowa na sali weselnej utrzymane były w konwencji bardzo subtelnej i niezwykle wysublimowanej. Wesele było perfekcyjnym połączeniem nowoczesności i tradycji. Na fotografiach ślubnych widać naturalny ruch oraz zachowanie weselników, jak również doskonałe ujęcia poszczególnych atrakcji – pierwszego tańca Pary Młodej, ściankę ze zdjęciami Jonasza i Jagody, ankietę ślubną dla gości czy butelkę z możliwością pozostawienia osobistej dedykacji dla Młodych. Przyszłe pary młode z pewnością znajdą na zdjęciach wiele inspiracji do wykorzystania na swoim ślubie.

Fotografie ze ślubu – wspaniała i osobista pamiątka

Realistyczne zdjęcia ślubne, utrzymane w naturalnej konwencji, bez sztucznego pozowania, oddają klimat swojskości i elegancji tej wyjątkowej zabawy weselnej. W trakcie fotografowania ślubów moim zamysłem jest to aby oglądający reportaż ludzie, czuli się jakby za chwilę to oni mieli zatańczyć na tym weselu.