Sesja narzeczeńska w Tatrach

MIŁOŚĆ, KTÓRA TOPI LÓD, CZYLI SESJA NARZECZEŃSKA W TATRACH!

Przedstawiam Wam Magdę i Olka, najbardziej uśmiechniętą parę, jaką znam! Ale nie wierzcie mi na słowo. Zobaczcie efekty sesji w Tatrach, którą miałem przyjemność dla nich wykonać. Gwarantuję, że kąciki ust uniosą się Wam automatycznie!

POMYSŁ NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ

Lubię, kiedy pary mają swój pomysł na sesję narzeczeńską. Dzięki temu mogę uchwycić uczucia w niepowtarzalny i w 100% indywidualny sposób. Tak było w przypadku Magdy i Olka. Zaproponowali, by sesję narzeczeńską zorganizować w Tatrach, a konkretnie w drodze na Halę Gąsienicową. Ja z kolei podpowiedziałem, że moglibyśmy wykonać ją w stylu lifestylowym. I był to strzał w dziesiątkę!

SESJA W TATRACH

Nie powiem, ta podróż była dla mnie wyzwaniem! W sumie 14 godzin na nogach, pobudka o 5 rano, podróż samochodem, a później 2,5-godzinna wędrówka po oblodzonych szlakach i ścieżkach. Konkretny sprawdzian dla mojej kondycji, tym bardziej że dwukrotnie pokonały mnie ogromne zaspy śniegu. Ale było warto! Surowy górski klimat, ośnieżone drzewa i szczyty, błękitne niebo… To wszystko wymarzone tła na plener w Tatrach. Zobaczcie z resztą sami, jak bohaterowie tej sesji narzeczeńskiej czuli się swobodnie przed obiektywem. Ich uśmiech na twarzach i radość w oczach są tego najlepszym dowodem.

CZY WARTO WYKONAĆ SESJĘ PRZEDŚLUBNĄ

Fotografie, które powstają podczas pleneru przedślubnego, mogą być pamiątką nie tylko dla Was, ale także dla Waszych najbliższych. Albumem wypełnionym zdjęciami możecie obdarować rodziców. Będzie to oryginalna forma podziękowania im za wszystko, czego dla Was dokonali przez te wszystkie lata.

Jeszcze zastanawiacie się, czy warto wybrać się na sesję narzeczeńską? Z doświadczenia wiem, że jest to niepowtarzalna okazja, by poznać osobiście styl pracy wybranego fotografa ślubnego. Dzięki temu, że spędzicie razem trochę czasu, będziecie czuć się swobodnie podczas fotografowania zarówno uroczystości w kościele, jak i wesela. A to z kolei przełoży się na naturalne i piękne pamiątkowe fotografie ślubne.

Dajcie koniecznie znać, jak podobają się Wam efekty zimowego pleneru w Tatrach Magdy i Olka!