Modrzewiowy Dwór w Gliwicach - relacja ze ślubu Justyny i Marcina

Fotograf ślubny Gliwice

To był piękny dzień! Szczęśliwa Para Młoda i goście pełni pozytywnej energii. Poniżej zobaczycie kilka zdjęć ze ślubu Justyny i Marcina, a cały materiał dla gości został opublikowany w strefie klienta pod hasłem (dostęp tylko dla gości i Pary Młodej). Tym razem wszystko (od przygotowań po wesele) odbywało się w Gliwicach. Zjedź niżej aby zobaczyć więcej zdjęć.

Modrzewiowy Dwór w Gliwicach - dobry lokal na wesele

Modrzewiowy Dwór to restauracja położona na obrzeżach Gliwic tuż pod lasem. Jest to piękne miejsce, które pozwala gościom weselnym nie tylko dobrze się bawić, ale także odpocząć w ładnych okolicznościach przyrody. Dobre jedzenie, fachowa obsługa i wspaniała atmosfera to kluczowe zalety Modrzewiowego Dworu. Jeśli zależy Ci aby lokal weselny nie był oddalony od miasta, a jednocześnie zapewniał gościom komfort przebywania na zewnątrz gdy będzie ładna pogoda, to Modrzewiowy Dwór w Gliwicach jest dobrym rozwiązaniem. Wokoło Modrzewiowego Dworu znajdziesz zielone tereny, na których można zorganizować animacje dla dzieci, a osoby starsze odpoczną od głośnej muzyki korzystając z ławek blisko fontanny. Zadbany ogród Modrzewiowego Dworu umożliwia także wykonanie krótkiej sesji plenerowej w dniu ślubu bez konieczności oddalania się na długi czas od miejsca wesela. Poniższe zdjęcia Modrzewiowego Dworu z lotu ptaka były wykonane podczas mojej kolejnej wizyty w kwietniu 2019.

Zespół Sunset z Gliwic - wesele z muzyką na żywo

Dobry zespół muzyczny to podstawa udanego wesela. Zespół Sunset z Gliwic świetnie się spisał grając współczesne przeboje, przy których bardzo dobrze bawili się goście z Polski, Włoch i Indii. Gitara elektryczna, saksofon, piano i świetne wokale - tego można się spodziewać zatrudniając Zespół Sunset.