GRZESIEK KOGUT

FOTOGRAFIA ŚLUBNA - OFERTA

Bez wątpienia najcenniejsza w dniu ślubu jest obecność najbliższych i emocje, które towarzyszą nowożeńcom. Dlatego wierzę, że moim zadaniem jako fotografa ślubnego jest to, aby uchwycić relacje między ludźmi, wydarzenia i detale w taki sposób, aby nawet po długich latach wspomnienia wracały, wywołując wzruszenia i szybsze bicie serca. W mojej ofercie znajdziesz reportaż ślubny oraz sesję plenerową i narzeczeńską.

F0013942_1_fb.jpg

Fotografia ślubna - dlaczego warto ze mną współpracować

Fotografuję dyskretnie, bez zbędnego reżyserowania i dyktowania Wam co macie robić w każdej minucie. Wierzę, że najlepiej dacie się sfotografować po prostu będąc sobą. Ja Wam w tym nie będę przeszkadzał.

Moja oferta zawiera 3 pakiety cenowe ułożone w oparciu najczęściej wybierane usługi. Jeśli oczekujesz indywidualnej wyceny to oczywiście także jest możliwa. Szczegółowy cennik otrzymasz w wiadomości zwrotnej po wypełnieniu formularza poniżej tabeli z pakietami.

Czy wiesz, że...

wydrukowane zdjęcia w postaci foto-albumów lub odbitek to najtrwalsza pamiątka z dnia ślubu? Każdego roku zdarzają się klienci, którzy chcą odzyskać pliki cyfrowe po awarii swojego sprzętu i utracie danych.

wykonanie sesji narzeczeńskiej niesie ogromną korzyść dla przyszłej pary młodej? W trakcie sesji powstają zdjęcia, które możecie wykorzystać na zaproszeniach lub w ramach podziękowań dla rodziców. Są też inne korzyści związane z tym, że przyzwyczajacie się do bycia fotografowanym.

czas oczekiwania na galerię z dnia ślubu nie przekracza 30 dni? Zajmuję się tylko fotografią ślubną co daje mi możliwość skoncentrowania się na Waszych zdjęciach bez odkładania obróbki na później.

albumy możesz dowolnie personalizować wybierając oprawę, która Ci się spodoba? Współpracuję z drukarnią, która dysponuje pięknymi materiałami opraw. Na spotkaniu możesz zobaczyć próbnik materiałów.

przedłużająca się sesja ślubna w dniu uroczystości to już historia? W dniu ślubu wykonuję sesję portretową, która zajmuje maksymalnie 20 minut. Nie musisz się obawiać, że znikniesz na długie godziny z wesela.

możesz liczyć na moją pomoc i dobrą radę? Już wiesz. :)

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ - PAKIETY

Pakiety Pakiet 1 Pakiet 2 Pakiet 3
Ilość godzin fotografowania (max do 1:00) 10 12 12
Ilość zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji 200 250 300
Sesja w dniu ślubu
Galeria internetowa ze zdjęciami chroniona hasłem
Dojazd w miejsce uroczystości
Nośnik USB ze zdjęciami -
Wypożyczenie aparatu Instax na wesele (zobacz więcej) -
Foto-album 20 stron w rozmiarze 20x30cm - -
Foto-album 20 stron w rozmiarze 25x35cm (duży) - -
Sesja plenerowa w innym dniu (długa) - -
Dodatkowe ujęcia z drona w trakcie sesji plenerowej - -
Pakiet dokumentacyjny (wszystkie udane zdjęcia po podstawowej obróbce - ok 700-1000) - -
Ceny: Zapytaj Zapytaj Zapytaj
Opcje dodatkowe dostępne do każdego pakietu:
plener, plener wyjazdowy; dodatkowe albumy, sesja narzeczeńska, odbitki, wydruki wielkoformatowe i inne.

SPRAWDŹ CENNIK I WOLNE TERMINY:

Pamiętaj aby podać datę i miejsce uroczystości. Bardzo chetnie także poznam więcej szczegółów odnośnie Twojej uroczystości :)
Czasami zdarza się potrzeba doprecyzowania pewnych kwestii. Wolę to szybko załatwić przez telefon. :)

SESJA NARZECZEŃSKA

W mojej ofercie fotografii ślubnej oprócz reportażu ślubnego i sesji plenerowej znajdziesz także sesję narzeczeńską. Taka sesja to świetny sposób aby przyzwyczaić się do bycia fotografowanym i poćwiczyć przed obiektywem. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej sprawdzają się także w formie prezentu dla rodziców lub motywu przewodniego na zaproszeniach ślubnych. Co zawiera oferta sesji narzeczeńskiej:

  • ok 2 godziny fotografowania;

  • galeria internetowa z możliwością pobrania zdjęć;

  • 20 wywołanych zdjęć w rozmiarze 15x23cm;

Szczegółowe informacje otrzymasz po wypełnieniu formularza kontaktowego.

 

INSTAX NA TWOIM WESELU:

Aparat z natychmiastowym wywołaniem zdjęcia to niezwykłe urządzenie. Na wielu weselach dzięki zdjęciom trochę imitującym starego Polaroida goście mogą stworzyć wyjątkową pamiątkę dla Pary Młodej w postaci księgi gości. Dedykacja uzupełniona o zdjęcie nabiera większego znaczenia, a po latach jeszcze chętniej wraca się do takiej pamiątki z dnia ślubu.

Na życzenie klientów udostępniam aparaty typu Instax bezpłatnie w najczęściej wybranych pakietach mojej oferty fotografii ślubnej.

Pomysłów na wykorzystanie aparatu oraz zdjęć jest bardzo dużo. Chętnie podpowiem Wam w jaki sposób możecie ich użyć aby dla gości były dodatkową atrakcją, a dla Was fajną pamiątką.

D75_7870.jpg