ZDJĘCIA ŚLUBNE

Poniżej znajduje się galeria pojedynczych zdjęć z uroczystości ślubnych, sesji plenerowych oraz zdjęcia z sesji narzeczeńskich. Kliknij w jedną z miniatur, aby powiększyć zdjęcie. Jeśli chcesz zobaczyć większe ilości zdjęć ze ślubów to zapraszam na bloga.

GALERIA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Jeśli podobają Ci się poniższe zdjęcia i chcesz sprawdzić szczegóły pakietów fotografii ślubnej to wejdź tutaj: reportaż ślubny- oferta lub wypełnij jeden z formularzy kontaktowych na stronie.

ZDJĘCIA ŚLUBNE - REPORTAŻ

Reportaż ślubny to kluczowa część pamiątki z dnia ślubu. Zdjęcia, które się w nim znajdują nie tylko dokumentują kluczowe momenty takie jak przysięga czy zakładanie obrączek, ale także opowiadają historię o Was i Waszych najbliższych. Zdjęcia ślubne można nazwać reportażem jeśli historia opowiedziana jest w sposób niewyreżyserowany. Takie zdjęcia ślubne, które przedstawiają prawdziwą historię stanowią pamiątkę na długie lata.

ZDJĘCIA ŚLUBNE - PLENER

Plenerowe zdjęcia ślubne świetnie nadają się jako uzupełnienie części reportażowej. Na plener ślubny warto wybrać się w miejsce, z którym wiążą się Wasze wspomnienia. Sesja poślubna to świetna okazja aby trochę zaszaleć i zrobić zdjęcia, które będą bardziej dynamiczne lub romantyczne - to zależy od Was. Plener ślubny to doskonały czas aby powstały zdjęcia, które chętnie zawiesicie na ścianach w dużym formacie.