Wesele Pod Wiązem w Gliwicach - Agnieszka i Paweł

DREWNIANY KOŚCIÓŁ W ŻERNICY

Jeśli szukasz klimatycznego, drewnianego kościoła na ceremonię zaślubin, to Kościół Św. Michała Archanioła w Żernicy idealnie wpisuje się w takie wymagania. Kościół ma jasne wnętrze i jest bardzo zadbany. Z fotograficznego punktu widzenia jest bardzo atrakcyjną lokalizacją :). Tam właśnie pobrali się Paweł i Agnieszka, których reportaż ślubny widzieliście na powyższej prezentacji.

POD WIĄZEM GLIWICE

To nie była moja pierwsza wizyta w Restauracji Pod Wiązem. Odwiedzałem to miejsce prywatnie i służbowo, fotografując wesela. Za każdym razem byłem pozytywnie zaskoczony jakością obsługi oraz potraw serwowanych w tym lokalu. Jeśli szukasz miejsca na organizację wesela i zależy Ci na tym, aby było elegancko i smacznie to zdecydowanie warto rozważyć tą restaurację. Dodatkowym atutem jest ogród, w którym goście mogą się zrelaksować w trakcie imprezy weselnej. W bliskiej odległości jest także park, który doskonale nadaje się na wykonanie krótkiego pleneru ślubnego.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GLIWICE

Jeśli lubisz naturalne zdjęcia ślubne i szukasz kogoś, kto uwieczni dzień ślubu, pokazując jego charakter i emocje, które Wam towarzyszyły, to koniecznie sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej. Po wypełnieniu formularza otrzymasz ode mnie komplet informacji w temacie reportażu ślubnego oraz sesji plenerowej.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej moich zdjęć to koniecznie wejdź na mojego bloga fotograficznego: https://grzesiekkogut.pl/blog