Pod Wiązem - Wesele w Gliwicach - ŚLUB Agnieszki i PawŁA

DREWNIANY KOŚCIÓŁ W ŻERNICY

Jeśli szukasz klimatycznego, drewnianego kościoła na ceremonię zaślubin, to Kościół Św. Michała Archanioła w Żernicy idealnie wpisuje się w takie wymagania. Kościół ma jasne wnętrze i jest bardzo zadbany. Z fotograficznego punktu widzenia jest bardzo atrakcyjną lokalizacją :). Tam właśnie pobrali się Paweł i Agnieszka, których reportaż ślubny widzieliście na powyższej prezentacji.

POD WIĄZEM GLIWICE

To nie była moja pierwsza wizyta w Restauracji Pod Wiązem. Odwiedzałem to miejsce prywatnie i służbowo, fotografując wesela. Za każdym razem byłem pozytywnie zaskoczony jakością obsługi oraz potraw serwowanych w tym lokalu. Jeśli szukasz miejsca na organizację wesela i zależy Ci na tym, aby było elegancko i smacznie to zdecydowanie warto rozważyć tą restaurację. Dodatkowym atutem jest ogród, w którym goście mogą się zrelaksować w trakcie imprezy weselnej. W bliskiej odległości jest także park, który doskonale nadaje się na wykonanie krótkiego pleneru ślubnego.

RESTAURACJA POD WIĄZEM - JAK DOJECHAĆ

Restauracja Pod Wiązem zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum Gliwic. Ta lokalizacja idealnie nadaje się dla osób, które chcą zorganizować swoje wesele i nie wyjeżdżać daleko poza miasto. Dokładny adres Restauracji pod wiązem to Gliwice, ul. Dolnej Wsi 40. Restauracja dysponuje swoim parkingiem. Można także zaparkować samochód wzdłuż ulicy przy restauracji.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GLIWICE

Jeśli lubisz naturalne zdjęcia ślubne i szukasz kogoś, kto uwieczni dzień ślubu, pokazując jego charakter i emocje, które Wam towarzyszyły, to koniecznie sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej. Po wypełnieniu formularza otrzymasz ode mnie komplet informacji w temacie reportażu ślubnego oraz sesji plenerowej.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej moich zdjęć to koniecznie wejdź na mojego bloga fotograficznego: https://grzesiekkogut.pl/blog