Gościniec Nałęże Wesele

Gościniec Nałęże - wesele w Jaworzu

Gościniec Nałęże to wyjątkowe miejsce na wesele. Tych miejsc, o których można tak powiedzieć nie jest wiele. Fotografując śluby odwiedzam dużo lokali weselnych, ale tylko część jest wyjątkowa. Odwiedzając typowe lokale weselne trzeba się liczyć z tym, że pozostawiają wiele do życzenia w aspektach kulinarnych i estetycznych. W przypadku Gościńca Nałęże to zupełnie inna sprawa. Po tym lokalu weselnym można się spodziewać tylko dobrych rzeczy, począwszy od serwowanych dań, a na zarządzeniu i estetyce kończąc.

Gościniec Nałęże - zdjęcia z wesela

Fotografując śluby w takich lokalach jak Gościniec Nałęże zawsze staram się pokazać wnętrza i dekoracje po to, aby przyszli klienci mogli ocenić to miejsce w rzeczywistych warunkach weselnych. Zdjęcia znajdują się na końcu tego artykułu

Gościniec Nałęże - miejsce na rustykalne wesele

Bardzo modne w ostatnim czasie śluby w stylistyce rustykalnej spokojnie można zrealizować w Gościńcu Nałęże. Jeśli lubisz naturalne drewno i szukasz miejsca w stylu góralskiej chaty, to polubisz to miejsce. Ania i Arek zadbali o rustykalne dekoracje i wystrój gościńca. Dużo surowego drewna, szkło i lasy w słoikach, które przyozdabiały stoły gości weselnych, nadały niezwykłego klimatu tej uroczystości. Do sali Gościńca Nałęże wpada dużo dziennego światła co bardzo pozytywnie wpływa na fotografie z tego miejsca :). Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia z całego ślubu i wesela to wejdź na mojego bloga: ślub Ani i Arka w Gościńcu Nałęże

Wesele w Gościńcu Nałęże - potencjał przestrzeni

Przestrzeń gościńca jest spora. Oprócz sali głównej na parterze, gdzie rozmieszczone są stoły oraz parkiet, do dyspozycji gości jest również antresola z dużą ilością miejsca. Antresola to także dobre miejsce na ceremonię ślubną jeśli pogoda nie pozwala na zorganizowanie jej w plenerze. Zdjęcia z takiej zimowej ceremonii zobaczysz w moim wpisie na blogu, do którego zamieściłem link powyżej. Otoczenie Gościńca Nałęże jest przepiękne. Ogrom zieleni, las i góry. Jeśli planujesz ślub w plenerze to warto rozważyć to miejsce. Dodatkowym atutem są domki wbudowane we wzniesienie, w których mogą nocować goście weselni.

Jak dojechać do Gościńca Nałęże?

Gościniec Nałęże jest zlokalizowany jest w Jaworzu, blisko Skoczowa oraz Wisły. Najprościej zjechać z drogi S52 w Jasienicy. Dojazd nie przysparza większych problemów w porze letniej. W porze zimowej za to konieczne jest zachowanie ostrożności bo im bliżej Gościńca tym trudniejsze warunki do jazdy.

Adres: Gościniec Nałęże, ul. Grabka 26, 43-384 Jaworze

Gościniec Nałęże - opinie

Moje wrażenie z wizyty w Gościńcu Nałęże są bardzo pozytywne i dotyczą zarówno samego lokalu jak i obsługi oraz kuchni. Oceniam Gościniec na 5. Bardzo podobna opinia panuje wśród znajomych fotografów i gości weselnych, z którymi miałem okazję rozmawiać. W wyszukiwarce Google znajdziesz równie pochlebne oceny tego miejsca na wesele.

Organizujesz wesele w Gościńcu Nałęże i szukasz fotografa?

Nazywam się Grzesiek Kogut i fotografuję śluby. Jeśli jesteś na etapie organizacji wesela to sprawdź moje zdjęcia i ofertę reportażu ślubnego. Wystarczy, że w wiadomości napiszesz datę i miejsce ślubu oraz kontakt do siebie. Staram się aby zdjęcia ślubne w moim wykonaniu były naturalne, spontaniczne i dynamiczne. Zapraszam Cię serdecznie.