ŚLUB W PLENERZE

Ślub. Dzień, w którym dwa życia łączą się w jedno. Ten wyjątkowy czas zasługuje na najwspanialszą oprawę, która będzie spełnieniem marzeń zakochanych w sobie osób. A możliwości realizacji jest całe mnóstwo. Tradycyjny ślub w kościele, ceremonia w kaplicy czy ślub w plenerze

Czego dusza zapragnie

Osoby decydujące się na ślub i wesele mają niemal nieograniczone pole, jeśli chodzi o organizację. Tak naprawdę uroczystość może odbyć się w każdym miejscu na świecie. Jedną z bardzo popularnych aktualnie możliwości jest ślub w plenerze. Coraz więcej młodych par decyduje się na przysięgę i zabawę na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury. Stwarza to niezapomniany klimat i jest atrakcyjną alternatywą dla wesela w budynku.

Ślub w plenerze – zalety

Jedną z głównych zalet organizacji ślubu w plenerze jest to, że możecie wyprawić uroczystość w oryginalnym miejscu, o którym zawsze marzyliście. Może być to dziedziniec zamku, ogród pałacu czy plaża nad morzem. Takie miejsca są świetnym tłem dla niezapomnianych, klimatycznych zdjęć i pamiątkowych filmów. Co więcej, można je dowolnie udekorować i zaaranżować.

Ślub w plenerze – wady

Druga strona medalu jest równie ważna i należy brać ją pod uwagę. Planując ślub w plenerze, trzeba się liczyć z pogodą. Jest ona nieprzewidywalnym czynnikiem, na który nikt nie ma wpływu. Problematyczne są wysokie temperatury, jak i deszcz. Wadą tego rozwiązania są także komary, muchy i inne owady, które mogą skutecznie uprzykrzać życie zaproszonym gościom. I ostatnim, choć nie mnie ważnym czynnikiem są koszty. Nie ma co ukrywać: ślub w plenerze wiąże się zazwyczaj z większymi nakładami finansowymi.

Jeśli planujecie organizację ślubu w plenerze, musicie zdawać sobie sprawę z plusów i minusów tego pomysłu. Jak każde rozwiązanie, ma ono swoje wady i zalety. To jasne, że jako nowożeńcom zależy Wam, by wszystko odbyło się na najwyższym poziomie i bez żadnych przykrych niespodzianek. Dlatego ich świadomość pozwoli poradzić sobie z ewentualnymi przeszkodami i niepożądanymi sytuacjami.