Hotel Dąbrówka Wesele

Hotel Dąbrówka - wesele w Jastrzębiu-Zdroju

Będąc fotografem na wielu śląskich weselach, odwiedzam różne miejsca. Niestety mało jest miejsc, które się wyróżniają. Często są to typowe lokale weselne, w których widoczny jest kompromis jakościowy i estetyczny. Hotel Dąbrówka to zupełnie inna liga. Po Hotelu Dąbrówka można się spodziewać tylko dobrych rzeczy, począwszy od jedzenia aż po obsługę i zarządzenie. Oceniam wesele w Hotelu Dąbrówka tylko z poziomu fotografa ślubnego, ale opieram tą ocenę o doświadczenia i porównania z wieloma innymi restauracjami.

Zobacz zdjęcia z Hotelu Dąbrówka

Hotel Dąbrówka idealne miejsce na eleganckie wesele

Hotel Dąbrówka wraz z restauracją i salą bankietową wyróżniają się już od samego przekroczenia bramy wjazdowej. Teren wyróżnia się dużą ilością zieleni. Wnętrze sali bankietowej Hotelu Dąbrówka ma styl luksusowy i nowoczesny. Sala jest dość wysoka i jasna, ma duże okna, a na ścianach wiszą gustowne obrazy. Ilość światła zdecydowanie sprzyja robieniu ładnych zdjęć :). Przestrzeń sali bankietowej daje ogromne możliwości aranżacji i dekoracji.

Wesele w Hotelu Dąbrówka - ogromny potencjał aranżacji

Przestrzeń Hotelu Dąbrówka ma wiele możliwości aranżacji przestrzeni. Okrągłe lub prostokątne stoły świetnie sprawdzą się we wnętrzu sali bankietowej. Fotografując ślub Joasi i Szymona starałem się także ująć elementy, które mogą posłużyć Ci jako inspiracja gdy będziesz organizować swoje wesele.

Hotel Dąbrówka - lokalizacja?

Hotel Dąbrówka zlokalizowany jest blisko centrum Jastrzębia-Zdrój. Jest to niezwykłe miejsce bo praktycznie sąsiaduje z trzema parkami - Parkiem Zdrojowym, Parkiem Uniwersyteckim i Parkiem Dąbrówka, który jest najbliżej. Do tego miejsca można swobodnie dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Parkowanie jest bezproblemowe bo Hotel Dąbrówka dysponuje dużym parkingiem dla swoich gości. Bardzo zielony i zadbany teren przy Hotelu sprzyja ceremoniom plenerowym oraz sesjom zdjęciowym.

Adres: 1 Maja 49, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

Opinia na temat Hotelu Dąbrówka

Moja opinia na temat Hotelu Dąbrówka jest bardzo pozytywne. Dotyczy ona zarówno serwowanych dań jak i wystroju. Ja oceniam wesele w Hotelu Dąbrówka na 5 gwiazdek. Podobna opinia panuje wśród gości weselnych i innych usługodawców. Moje zdanie potwierdza wysoka ocena klientów w Google.

Chcesz zorganizować wesele w Hotelu Dąbrówka i szukasz fotografa?

Mam na imię Grzesiek i zawodowo fotografuję śluby. Jeśli jesteś na w trakcie organizacji ślubu i wesela to napisz do mnie wiadomość z datą swojej uroczystości, a ja przygotuję dla Ciebie ofertę na reportaż ślubny. Zobacz więcej zdjęć w mojej galerii aby sprawdzić się czy taki styl fotografii ślubnej jest zgodny z Twoimi gustami estetycznymi ;). Staram się aby zdjęcia były spontaniczne i ponadczasowe. Zależy mi aby miały charakter reportażowy. Staram się uwiecznić jak najwięcej emocji. Zapraszam