Hotel Spa Laskowo Wesele

Hotel Spa Laskowo - wesele poza miastem

Wykonując zawód fotografa ślubnego, odwiedzam różne lokale weselne. Mało jest takich miejsc, które się wyróżniają na tle konkurencji. Często są to standardowe sale weselne, w których widać, że właścicielom zależy przede wszystkim na tym aby upchnąć jak największą liczbę weselników. Hotel Spa Laskowo lokal innej kategorii. Po tym miejscu można się spodziewać tylko dobrych rzeczy, zaczynając od serwowanych potraw aż po menedżment i obsługę. Wesele w Hotelu Spa Laskowo oceniam tylko z poziomu fotografa ślubnego, ale jest to ocena oparta o doświadczenie i porównania z wieloma innymi restauracjami i salami weselnymi.

Hotel Spa Laskowo - zobacz zdjęcia

Fotografując śluby i wesela staram się stworzyć także materiał dla potencjalnych klientów lokali weselnych. To zupełnie inne wrażenie gdy można zobaczyć salę weselną w pełnym wystroju. Zdjęcia z Hotelu Spa Laskowo znajdują się na końcu tego artykułu.

Hotel Spa Laskowo to świetne miejsce na eleganckie wesele

Hotel Spa Laskowo wraz z restauracją i salą bankietową pozytywnie zaskakują od samego wejścia. Gustowne meble i wystrój wnętrz wraz drobnymi detalami cieszą oko i sprawiają, że można się tam dobrze poczuć. Pobliski teren wyróżnia się dużą ilością zieleni i przygotowanymi miejscami, gdzie można się zrelaksować. Sala bankietowa Hotelu Spa Laskowo jest nowoczesna i luksusowa. Pomieszczenia są bardzo jasne co poprawia komfort nie tylko gości ale także fotografa ślubnego ;)

Wesele w Hotelu Spa Laskowo - duży potencjał aranżacji

Sala bankietowa Hotelu Spa Laskowo ma duże możliwości aranżacji. Okrągłe i prostokątne stoły dobrze się tutaj sprawdzą. Fotografując ślub Joasi i Maćka starałem się pokazać elementy, które mogą być dla Ciebie inspiracją gdy będziesz organizować swoje przyjęcie weselne. Sfotografowałem także trochę elementów wnętrza aby pokazać charakter sali bankietowej.

Hotel Spa Laskowo - lokalizacja

Hotel Spa Laskowo zlokalizowany pomiędzy Gliwicami, a Raciborzem - blisko miejscowości Rudy. Dojazd z Gliwic trwa ok 30 minut, a z Raciborza 20 minut. Nie ma problemu z parkowaniem bo Hotel Spa Laskowo dysponuje dużym parkingiem dla odwiedzających i gości. Zadbany, zielony teren przy Hotelu sprzyja krótkim spacerom i jest zrobiony tak, aby goście mogli się zrelaksować. Sala bankietowa ma dostęp do tarasu, na którym można odpocząć i złapać oddech w trakcie zabaw weselnych. Bardzo blisko znajduje się Cysterski Park Krajobrazowy w Rudach gdzie można wykonać sesję plenerową.

Adres: Raciborska 62, 47-430 Jankowice

Opinia na temat Hotelu Spa Laskowo

Moje wrażenia z wizyty w Hotelu Spa Laskowo są bardzo pozytywne. Dotyczą one zarówno serwowanych dań jak i wystroju oraz klimatu, który tam panuje. Oceniam wesele w Hotelu Dąbrówka na 5 gwiazdek. Podobna opinia i wrażenia panują wśród uczestników wesela. Potwierdzenie mojej opinii znajdziecie także w ocenach klientów w Google.

Organizujesz wesele w Hotelu Spa Laskowo i szukasz fotografa?

Nazywam się Grzesiek Kogut i jestem fotografem ślubnym. Jeśli planujesz zorganizować ślub i zależy Ci również na bardzo dobrych zdjęciach, to napisz do mnie wiadomość z datą i miejscem, a ja prześlę Ci wycenę moich usług. Sprawdź więcej zdjęć w moim portfolio, aby ocenić się czy taki styl i estetyka fotografii ślubnej jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami ;). Staram się aby reportaż był spontaniczny, a sesje plenerowe naturalne i dynamiczne. Zależy mi aby całość materiału zdjęciowego opowiadała historię. Zapraszam