Scena Kulinarna Art Restaurant

Scena Kulinarna - wesele w Bytomiu

Fotografując śluby i wesela na Śląsku, bywam w różnych miejscach. Tych miejsc, które zachwycają nie jest wiele. Często są to lokale typowo ślubne, które idą na kompromis jakościowy i estetyczny. W przypadku Sceny Kulinarnej to zupełnie inna bajka. Po tej restauracji można się spodziewać samych dobrych rzeczy, zaczynając od jedzenia, a na zarządzeniu kończąc. Oczywiście oceniam Scenę Kulinarną tylko z poziomu fotografa ślubnego, ale wnioski wyciągam na bazie doświadczenia i porównań z wieloma innymi lokalizacjami.

Zobacz zdjęcia ze Sceny Kulinarnej

Scena Kulinarna - świetne miejsce na eleganckie wesele

Scena Kulinarna to restauracja wraz salą bankietową, która od przekroczenia progu pozytywnie zaskakuje. Wysokie pomieszczenie, ogromne okna, ściany z odkrytą, czerwoną cegłą, no i prawdziwa scena. Ta przestrzeń daje ogromne możliwości aby zaszaleć z dekoracją. Duże okna Sceny Kulinarnej powodują, że na salę wpada dużo dziennego światła, co sprzyja nie tylko fotografom ślubnym ale także dobremu samopoczuciu gości weselnych.

Wesele w Scenie Kulinarnej - ogromny potencjał aranżacji

Przestrzeń Sceny Kulinarnej jest bardzo plastyczna pod kątem możliwości aranżacji. Okrągłe stoły świetnie sprawdzają się w jej wnętrzu, a ściany, wiązary dachowe, okna i scenę można udekorować w przeróżny sposób. Fotografując ślub Marty i Bartka starałem się także ująć elementy, które mogą posłużyć Ci jako inspiracja gdy będziesz organizować swoje wesele.

Za oprawę florystyczną widoczną na zdjęciach poniżej odpowiedzialna była pracowania TuliPan z Gliwic.

Jak dojechać do Sceny Kulinarnej?

Scena Kulinarna Art Restaurant jest zlokalizowana przy drodze 78 pomiędzy Gliwicami, a Tarnowskimi Górami. Ta lokalizacja umożliwia swobodny i szybki dojazd z pobliskich miejscowości takich jak Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie.

Adres: Scena Kulinarna Art Restaurant, ul. Żołnierska 60, 41-936 Bytom

Scena Kulinarna - opinie

Moje osobiste wrażenie na temat Sceny Kulinarnej jest bardzo pozytywne i dotyczy zarówno samego lokalu jak i serwowanych dań. Ja oceniam Scenę Kulinarną na 5 gwiazdek. Podobna opinia panuje wśród znajomych i gości weselnych. W wyszukiwarce Google znajdziesz również wysokie oceny tego lokalu.

Chcesz zorganizować wesele w Scenie Kulinarnej i szukasz fotografa?

Mam na imię Grzesiek i jestem fotografem ślubnym. Jeśli jesteś na etapie organizacji ślubu i wesela to napisz do mnie wiadomość z terminem swojej uroczystości, a ja przygotuję dla Ciebie ofertę. Przejrzyj więcej zdjęć w mojej galerii aby przekonać się czy taki styl fotografii ślubnej Ci odpowiada. Staram się aby zdjęcia były ponadczasowe i miały charakter reportażowy. Zależy mi na tym aby na zdjęciach było widać jak najwięcej emocji. Zapraszam

Wesele w Scenie Kulinarnej
Scena Kulinarna pierwszy taniec